Виж само едно мнение
  #1952  
Стар 21st November 2016, 19:18
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте!
За тези, които следят моето БУКВАЛНО ПРИКЛЮЧЕНИЕ, знаете, че трябваше да ми свалят плаките на 30-ти ноември. Е, да ама не. В петък някъде започна да ме боли доста лявата ноздра (повтарям, че плаките, които ми беше сложил д-р Асенов бяха по-различни от обикновените, за да предотвратят сраствания) и му писах нали, че започна да става непоносима болката, щото то братче... зъбите болят, главата боли, не моа си отварям устата да дъвча като хората и той каза да дойда Вторник (22.11) да ги свалииииим. И ся гледайте какво става тука... Вчера... към 3 часа почна да ми тече кръв от носа... ама братче тече, обилно... изхабих 3 рола тоалетна хартия, нали не е шуртяло (щото нямаше да съм жив сега :Д), и така цял ден... имаше периоди от 30 минути, в които спира да тече и после 30 минути тече и така се редуваха. Вечерта положението стана плачевно (к'во ли не правих... лед, компреси, морска вода, чай от коприва, всичко в домашни условия) и веднага отидох в 3 сутринта в спешното, биха ми инжекция за съсирване на кръвта и 2 вида хапчета ми предписаха за стесняване на кръвоносни съдове и такива простотии. И най-сетне добре... ама 30 мин по-късно.. аре пак... и така по-късно писах на Асенов за случая и той ме извика да ги махаме плаките, отидох... чак той се учуди за това количество кръв. (имайте предвид, че пътя ми до Пловдив е 4 часа... в колата всичко беше мазало) и махна тези плаки в операционната, беше много внимателен, естествено тази от лявата ноздра (където ме болеше преди) беше огромна болка за вадене, но пък търпя сега, какво да правя. И така... свърши се. Първият час, естествено, дишах като прахосмукачка, сега се позапуши пак носа, но нито тече, нито боли нищо вече.... нито дискомфорт. Всичко е шест. Дишането надявам се да се оправи също, почвам с промивките и така!

П.С. Носът веднага спадна след като махнаха плаките ;д Те бая големи бяха бтв. И така завърши моето 22 часово кървене :Д Оказа се, че я докато съм се смял или някоя друга физиономия (под разбиране) е наместила така плаката, че я опряла някъде и тя от самите ми движения си режела от нослето и затова е нямало как да се съсири кръвта.

Последно редактирано от 100008141550529 : 21st November 2016 на 19:21
Отговори с цитат