Виж само едно мнение
  #2182  
Стар 5th July 2014, 04:05
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Guinet, много благодаря за включването. Тия термини мисля, че ми ги обясниха така- benelli lift- повдигане с изрязване на кожата около ареолата- има белези там и под гърдата. Dual plane- в горната част на импланта е под мускула, долу се реже мускула и минава над него- по- запознатите да кажат- нещо като частично подмускулно. Но според мен пак има по- голям шанс за увисване- иначе се постига уж по- добро обиране в случаи на птоза.
За белезите- четох че Дерматикс бил хубав- аз съм мазала други с Контратубекс месеци наред и нъцки. Все еднакво гадни си стоят. Аз от секциото имах огромен цикатрикс, който изрязаха- мисля, че не е добър ориентир- за белега зависи как го шият, колко травмирани са съседните тъкани, колко стерилно е- а секциото знаеш- цяло бебе вадят, плаценти, околоплодни води текат и тн- няма никаква стерилност и е травмиращо за тъканите, отделно не шие пластичен хирург. Иначе имам приятелки с прекрасни белези от секцио- невидими и бели и тънки. Чак сега видях, че ти си ми писала- моля те прати ми снимки да се ориентирам- мисля, че при първия доктор ще е подобен размера- мн ще ми помогнеш :*
Отговори с цитат