Виж само едно мнение
  #2186  
Стар 5th July 2014, 11:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Шоки, права си- това, че нямам пълно доверие за повторна намеса на първия лекар и тръгвам при други на консултации и т.н. говори достатъчно. Уж е добър, имам леки забележки към абдоминопластиката, но все пак е ОК за момента. На последната консултация се преборих за подмускулно, но обирането на кожа през зърното е сигурно там.
По принцип си права- трябва да се слушат лекарите, но при толкова окепазени жени по улиците, а и явно напоследък много мои приятелки се напатиха, предпочитам да проучвам, чета и питам до откат. Шоки, ако не е нахално- ти с какви кубици и мерки си?
Аз намерих параметрите на импланта: Allergan FX, 495 cc, ширина 13,5; височина 14, проекция 6,2. Има един от същата серия- 450 кб, ширина 13, височина 13,5, проекция 6,1. Каква е разликата от 50 кб, в смисъл осезаема ли е и има ли смисъл да уговарям лекаря за някакъв компромисен вариант?
Много благодаря на отговарящите ххх
Моите са кръгли, нисък профил, 320 кубика. Малеят ми, но вече се успокоих. 495 и 450 няма да има никаква видима разлика. Явно леката ти птоза и въобще състоянието ти на гърдата позволява и изисква този модел импланти, за да получиш добър резултат.
Поради това да избегна лош резултат аз с години проучвах тук във форума и въобще, докторите и избрах доктора от който имаше най-много доволни и чиито гърди ми най-харесваха. Въобще не исках да отида на консултация при повече от един доктор, точно защото всеки си има своя техника на работа, ще ми предложат два напълно различни варианта и ще ме объркат. И ще се почне едно маене и чудене на кого да се доверя и само ще се тормозя. За това и не препоръчвам да се ходи на консултации при няколко доктора.
Отговори с цитат