Виж само едно мнение
  #187  
Стар 6th April 2013, 15:12
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Благодаря ти, foggy

Да не ме разберете погрешно, всъщност смятам, че Димитров е един страшно добър УНГ-специалист. Понеже и за други проблеми ходих при него, общо съм се срещала с него около десетина пъти - в някои от случаите се държеше като страшен пич, в други дни явно е бил по-натоварен с работа и изнервен, но винаги беше компетентен. Ако имам УНГ-проблем пак при него бих отишла. Просто това с парите на операционната маса леко ме шокира и разсмя, понеже дори не ставаше дума за голяма сума, а за около 10% от цената на операцията. Представям си, ако беше 50% - сигурно щяха да разположат въоръжена охрана пред врата на болничната стая, за да не би случайно да изприпкам чевръсто, без да си доплатя - ей така, както съм си с тампоните в носа и с носните кърпички в ръката, с които постоянно си бършех капещата кръв в началото.
За Джамбазов не знам какво да кажа - много бегли впечатления имам от него, тъй го видях за 5 минути на консултацията, после по време на операцията съм била в безсъзнание, а след операцията и да е минавал да ме види, е възможно да съм му проспала височайшата визита. Но на втория ден, когато настаниха в моята стая някаква фолк-певица, го видях за малко по-дълго, докато обръщаше внимание на нея.

Всъщност това, което поисках - по-хубав нос, Джамбазов ми го изпълни на 100% - в момента носът ми наистина е по-хубав от първоначалното положение, въпреки леките кусури, за които съм споделяла вече
Отговори с цитат