Тема: Power-Plate
Виж само едно мнение
  #84  
Стар 20th September 2012, 15:45
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Здравейте,
аз не съм ползвала точно Power - Plate, но имам богат опит с подобен вибриращ уред, който семейството ми подари поради много специфичен и тежък за мен проблем. Преди 1,5 год. получих зверски токов удар по време на работа. ОЦЕЛЯХ!!! Имах изгаряне на крака /там се допряха електродите по време на удара/, което се излекува със специални превръзки и впоследствие 6 месеца слуз от охлюви. Не остана никакъв белег, но токовия удар е повредил мускула на крака ми и се получи една огромна и твърда вдлъбнатина. След множество изследвания, един от лекарите - светило в областта ми каза, че се е получило голямо количество съединителна тъкан, което не може да бъде отстранено оперативно и единственият "ЛЕК" е липофилинг - да се запълни вдлъбнатината със собствена мастна тъкан. Аз се разтроих, изпаднах в депресия и се отчаях. В последствие реших да пробвам със спорт - бягане, степер, клякане и 2 пъти по 10 мин. на ден на вибриращия уред /след бягането и упражненията, докато още тялото ми е загряло/. Вярвате или не, не остана и следа от въпросната травма. На консултация, лекарят не можеше да повярва, че това е възможно.
Така, че незнам дали само една вибрационна платформа сама по себе си върши чудеса, но в комбинация с упражнения върши!
Освен това в момента нямам грам целулит, но за сметка на това имам добре оформени женски мускули.
Отговори с цитат