Виж само едно мнение
  #152  
Стар 10th October 2017, 16:53
Christian91 Christian91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 2
По подразбиране Ринопластика при проф. Цветков

Здравейте на всички ☺
Направих тази тема за да изкажа моите впечатления от проф. Венцислав Цветков (ВМА).
Момче, на 25 години съм и от малък имам гърбав нос, който с времето много ме комплексира, мислех си, че това ми е чар, но с времето се чувствах все по - зле, затова се реших на промяна.
Рових се в интернет за мнения за пластични хирурзи, питах и приятели, исках доктора по възможност да е УНГ специалист, затова се спрях на проф. Цветков.
Записах си час за консултация и в момента, в който видях този човек ми вдъхна сигурност и реших, че той е моят човек. Консултацията не беше кой знае какво, аз исках гъбрицата да се разкара от лицето ми, поговорихме за самата операция, той даде идея как може да стане и така стигнахме до решение.
До операцията оставаха 2 седмици, през които прочетох какви ли не щуротии по адрес на професора, вкарах се в филм, че едва ли не ще направи нещо, което нито сме говорили, нито ще ми хареса. Така дойде и денят на операцията. Кофти беше, че влязох в операционната в 3 следобяд, а до тогава нито кафе, нито хапване..нищо. Преди да ме оперира, професорът дойде за да уточним всичко. Самата операция не беше страшна, даже никак, болка нямаше, може би само след това изпитах дискомфорт, заради тампоните в носа и това, че не мога да дишам през него(Само да вметна, че от малък ми е проблем да дишам през устата).
Престоят в болницата беше една нощ, която ми се стори като седмица хаха. На следващият ден ме изписаха и се прибрах. Три дни като наказан вкъщи ☺
Дойде време за махане на тампоните, може би единственото неприятно нещо .. Не боли, но имах чувството, че ми изваждат мозъка, много е кофти.
Няколко дни отново бях с гипс, като от скука отново четох по форумите кофти коментари за професорът и тотално се сдухвах, защото си мислех, че едва ли не ме е обезобразил. Дойде денят за смяна на гипс и виждане на резултатът.
Хора, не мога да ви опиша какво видях ... Операцията ми е била напълно успешна, резултатът е по - добър от очакванията ми, кофти беше, че съм още подут, но няма как, сега съм отново с гипс за още 2 дни и приключвам, като след няколко дни ще ви пусна и снимки.

По принцип не обичам да пиша по форуми, но се дразня, когато се нападат хората. Не забравяйте, че вие сте клиенти и вие си плащате, вие решавате кое, как да ви се направи. Забелязах, че доста от критикуващите са нямали кой знае какви разговори с докторите си, точно затова согато нещо не ви е ясно питайте, дори и глупави въпроси, но питайте, за да няма после "Аз исках едно, той ми направи друго." Има и програмки, с които сами може да си моделирате нослетата, което ще ви улесни и ще може да видите горе - долу резултат. Най - важното, което искам да ви кажа и заради което направих темата е да усещате доктора си, защото ако му нямате доверие, нещата не се получават, а все пак става въпрос за лице.

Надявам се да съм ви бил полезен
Отговори с цитат