Виж само едно мнение
  #75  
Стар 14th September 2010, 10:10
Аватара на Zlatinka
Zlatinka Zlatinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране Здравейте!

Регистрирах се наскоро във форума, защото сестра ми ми прати линк към тази статия. Тя е по-отдавна във форума от мен, аз досега не съм имала необходимост да пиша и да споделям с непознати хора, но ето, че сега го правя:
Правиха ми лазерно-вагинално подмладяване миналата година. В Хил клиник, при същите лекари - при доктор Банчева и при доктор Илия Калчев. Имах някои проблеми (вагинална релаксация, която ми остана от много трудно естествено раждане, от което пък имах известни усложнения, но няма смисъл да ви занимавам с подробности), и комбинирахме процедурите с лека пластика на срамните ми устни.
Можете да си представите - от споделеното от другите момичета, колко съм била притеснена преди интервенцията, колко съм разпитвала с подробности и съм задавала едни и същи въпроси на доктора по сто пъти от нерви... Но те се държаха изключително коректно и търпеливо с мен - и доктор Калчев, и доктор Банчева, която ми беше лекуващ гинеколог, и ако не беше тя, може би нещата при мен щяха да се развият доста зле.
Да, платих си, и да, не беше евтино, но съм лежала в държавна болница, и повече никога-никога няма да си го причиня, защото всеки заслужава повече от това, което държавата ни предлага като "здравеопазване".
Пиша това, за да ви споделя, че в Хил клиник успяха да направят болничните грижи, операция и престой да го направят колкото се може по-приятен и уютен за мен. Благодарна съм и на двамата лекари, които наистина бяха страшно внимателни към мен, към моето притеснение и моите страхове при мен всичко мина гладко, бързо и без проблеми! Самата операция беше малко под час, останах една вечер да спя там заради упойката. Мъжът ми беше до мен през цялото време, той също беше притеснен, разбира се, но дори и към него не се държаха като към досаден придружител, който трябва да си спазва часовете за свиждане.
След като мина операцията, д-р Калчев ми е звънял, за да ме попита как се чувствам и за да ме покани на контролен преглед.
Наистина ми е странно, че може да попадна на такова отрицателно мнение за тях и това ме подтикна да споделя моето лично преживяване там.
Досега съм им благодарна за грижите, които положиха, за вниманието и най-вече за резултата!
Отговори с цитат