Виж само едно мнение
  #5  
Стар 6th April 2012, 18:32
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Първо,да благодаря на включилите се! Днес следобед разглеждах обстойно сайта на Ильо Стоянов и харесах страницата му във Фейсбук.Преди това съм чувала добри отзиви за него и след Фейсбука бях още повече впечатлена.Четох и за новия метод на миниабдоминопластиката,ко то той прави.Знаете ли колко струва:3300 евро,което в сравнение с други миниабдоминопластики е двойна цената,иначе при този метод почти няма белези и възстановителния период е по-малък.
Коремните мускули няма как да се възстановят с упражнения.В корема ми има една дупка и всички органи са се свлякли в малкия таз.Това може да се оправи оперативно само.Когато се опитвам да дишам с корем е невъзможно,просто не мога да си издуя корема,за да си поема въздух,мускулите ги няма,за да помогнат за това и чувствам болка,която се усеща чак и по гръбнака ми.Ужасно е!Така съм още след първата бременност,още от преди 10г.Кожата на корема ми има нужда от малка корекция и се питам дали и при по-сложните случаи вземат еднаква сума.
Съпруга ми не е съгласен с операцията,защото е тежка,но аз съм навита,ако можех при д-рИльо Стоянов ,но сумата му е по-висока.Обаче разбрах,че за приятелите му от Фейбука правел някакви отстъпки.
Не мисля,че ще боли повече от секциото.При секциото също се разрязва корема,матката,при някои случаи бутват и мускулите,същото доло горе е и при абдоминопластиката.В смисъл си мисля,че болката няма как да е по-голяма от секциото.........надявам се....
Отговори с цитат