Виж само едно мнение
  #503  
Стар 9th February 2010, 23:12
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Прочетох някои неща и аз съм на тази диета от 07.02 и ма някакъв напредък.Какво ми прави впечетление от един форум "фиданка остани и т.н в bg мама.Абе там голямо писане големи чудесии и какво ядене и после се чудят ,защо не могат да отслабнат.Как да отслабнат ,когато една е яла за салата половин буркан печени чушки и там някакви белтъчини.На здравословно хранене ли сме или за надаване на кгАз съм на 45 г.и моя опит от диетите е следния!Трябва да си вземем поука и да извлечем най важното от една диета и да го превърнем в здравословен начин на хранене.Бях на Дюкян но възвърнах кг ,защото отказах цигарите от раз в последния етап към края и спрях да ходя по 10 км на ден.Такава ми беше работата.Възвърнах ги и сега съм тука.От дюкян си взех поука от неговата диета. Четох книгата "Ние и зоната "също много хубава тука трябва да се обърне внимание на количеството храна,качеството,особенно въглехидратите и от салати и от плодове даже се пълнее.И фитнес няма да ни спаси blinlin е много права т.е е написала много правилно за което и се възхищавам!Като чета някои те от точкови диети от дюкян и т.н все на диети и все пълни а къде остана здравето?Искат за една седмица да отслабнат 2 3 кг мислят ли ,че това тяло този организъм се стресира!Няма диета няма хапчета ,които да отслабнем и да останем такива до края на живота си .Има здравословно хранене и поуки и запазване на тегло.Както съм на 4 5 г.така нямам овиснала кожа ,бръчки е това е вече ген.Така че и от тази диета трябва да си извлечем най -най полезното и след това да го съхраним до край и само така ще има ефект. утре съм на плодов ден.За първи път та давидя какво ще е .Аз съм си извадила рецептите и по тях но в др форум голямо плюскане направо ужас и за това съм тука нека се подкрепяме и да си разясняваме някои неща, а не да пишем глупости .Хайде до утре!
Отговори с цитат