Виж само едно мнение
  #510  
Стар 10th February 2010, 10:26
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Да си призная честно и аз се замислих за тази диета.Преди време я бях почнала,но направих само първия цикъл(с мои си подобрения-не ядях торти,сладкиши и т.н.,защото е безмислено).И отслабнах 5 кг,личеше си и видимо,но...да не се обяснявам много,изпуснах му края и пак съм си в изходна позиция.
Не знам дали някой от вас е чел книгата "Сила за живот".Там има изключително смислена и полезна информация според мен.Аз лично се впечатлих и открих прилики с тази диета.Основите са:тези три цикъла на хранене и правилното комбиниране на храната.Понеже повечето хора започват диета с желанието за отслабване,храната на вечеря е на половина.От 15-и и аз започвам,но си обмислих менюто - ще спазвам последователността на дните,циклите на хранене и което е много важно-интервалите на хранене.Ако искате мога с течение на времето да ви уведомявам за евентуални резултати,но не искам да пиша редовно,защото наистина някои менюта са абсурдни(не го приемайте лично,интерпретациите са доста грешни) ,а и нямам мн време.
Постът ми е малко неструктуриран ,за което се извинявам.Пожелавам успех на всички ви!!!
И още нещо - този начин на хранене наистина трябва да се превърне в начин на живот,иначе няма никакъв смисъл.
Отговори с цитат