Виж само едно мнение
  #8  
Стар 6th September 2009, 13:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса?
Значи моята препоръка е да опиташ първо с ботокса, щом това е неговото мнение (има доста добри постижения в това отношение, а за д-р Янков съм чувала само хубави неща и то от негови колеги, което е рядкост в гилдията, където в повечето случаи прехвърчат само искри и гневни думи.)
Процедурата е доста по-евтина от браулифта и ако не те удовлетворява - можеш да прибегнеш към него. За мен това е една от най-големите "глезотийки" като процедура, защото даже да нямаш такава нужда от повдигане на веждите (аз имах обаче ) - се сдобиваш с доста по-свеж вид на лицето; "смъкват" ти се буквално около пет години от възрастта и се сдобиваш с доста екзотичен поглед
Но. Все пак си е вид лифтинг, което е агресивна интервенция и има някакъв определен срок на "годност" (7-10 години). Така че...колкото по-късно се направи - толкова по-добре...
Отговори с цитат