Виж само едно мнение
  #15  
Стар 16th July 2007, 16:50
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Как ма излови Незке, Либоффф туй хубу ши си живеем даже и ша паффками FT2T(FROM TIME TO TIME) ти там кот си паффкаш аз плющя Кохиба или Ромео&Жулиетта с Hennesy и ша гледам пейзажа към Kонние Island. Бряхх.

Върнафф му на оня луднио звездоброеца пръстена и с'а намалих бройката пощурели по на кака ти Янчи простотиите на 2ма, ма тря'а ги намала до 1 чи с'а кат доди оня от Бeй Ридж къде Варна, myrety и сините вълни Сепрември да видим ша има ли ''Зех та Радке зех та ''или пaк ша гу праим 'Runaway Bride'' без Юлиto Roberts, аз ша съм соло партията.

Душа имам тежки антиобвързвателни аспирации по отнoшение на матримонялните церемонии, тресе ма паника ама с'а са флюбиф в идин кoмшия и си нагъвами на балкона му мастичка с мента сяка вечер и кат са омагьосам ми струва чи мо'а и да са дам пyд венчило, ама на сутринта такваз глава ма цепи чи си викам повече никва либофф никва мастика, ама следобяда са упра'ам и пак - и си мисла че чисто философски най добре да са задомя вечерно щот сутрешна сватба с тоз махмурлук повсеместен ни мо;а издаяня. Ари чакай ма там, мои са засечем на Бай Ридже-а:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат