Виж само едно мнение
  #6  
Стар 21st November 2008, 14:38
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneto
О, аз направих такъв шопинг на Fransa, че свят ми се зави Ама нямах нет тези дни и не можах да се похваля. РАзбих си бюджета за три месеца напред, но не устоях . И така, придобивките на месеца са:
1. Плетена черна рокля, но много финна и мека, чак ме е яд, че е зима и не мога да я нося на голо Има съвсем леки сребристи нишки - много нежно и красиво стои.
2. Велурена пола - сива, с декоративен тъмно жълт шев около джобовете. По принцип много обичам велур и тази ми е екстра
3. 2 блузки
4. "английска" жилетчица с къс ръкав, за офиса.
Всичките са изпипани до последно, така им се радвам Освен това имаше много други модели, освен тези в каталога.
Твоята рокля не я видях никъде по магазините, но за Нова година си избрах една франзенска : Сив сатен на точки, които са от самия плат, не знам как да ти я опиша. Ако не ме мързи ше взема да ги снимам тези дни
Честито със здраве да си ги носиш! А черната рокля според мен си сстава перфекто и за Зимата в по- студените месеци с нещо връхно и топло от горе -нямаш ядове! Аз днес съм облечена така (може да е със същата рокля- даже съм сигурна )
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат