Виж само едно мнение
  #4  
Стар 13th March 2013, 17:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Eха много хубави резултати, ама като гледам и носовете не са били чак толкова трудни и няма нито един пациент с месест нос... Искаше ми се да видя как се справя и с месести носове и тогава да го обявя за магьосник
В никакъв случай и под никакви обстоятелства не обявявам никой за магьосник! Вече!
Даже има няколко супер сладки негови носове, вирнати, чиято колумела все пак излиза по-отчетливо. Което мн ме притесни. На негов нос не изглежда никак зле, но мен ме загложди дали ще може моята да прибере хубаво! Защото най-голямата ми болка носи названието "коумела"!

Има и месести носове. И ги прави супер тесни, ако кожата предрасполага, разбира се..
Във турския форум има много снимки на негови носове, там се запалих аз. Лощото е, че иска регистрация.
Тъпото е, че във ФБ страницата му няма много снимки:
http://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber/photos

Той ми показа страшно много. На хора , с по-дебела кожа, като мен.. разбира се тези фини резултати не са възможни. Каза ми го категорично и в прав текст. Няма да стане съпер тънък. Подготви ме за леко топчест връх.

Права си за основата - Джамбазов маха там някаква несъществуваща гърбица, за това ми е ниска в сравнение с експлозията на хрущяли, която следва по дължината на носа...

Обещах си да говоря с любов и нежност за носа си, но се провалям до този момент...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 13th March 2013 на 17:37
Отговори с цитат