Виж само едно мнение
  #67  
Стар 26th January 2008, 11:21
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Здр. ZANDALEE, рецепта никой за нищо не изпраща, не е логично. Ще ходя до Рига някъде около края на февруари, може би началото на март. Да видим ще има ли някакъв ефект, както обещават, и най-вече кога ще се прояви))
За силно излющваща процедура/пилинг съм чувала много добри отзиви за G.M. Collin (или нещо подобно). Не знам къде, т.е. в кой салон работят с нея. Не съм сигурна, но май в клиниките на Мая Тачева я предлагаха. Имаше и един салон на "Гурко", Ина се казва жената, която май работеше с нея. Но това е инфо отпреди няколко години, към днешна дата - не знам. Имах една позната, която твърдеше, че е направила чудо с лицето си с Collin, но знам, че е и опасна, в смисъл - професионалист трябва да пипне. Можеш да се поинтересуваш във форума.
Проблемът във всички тези козметички е един и същ - никой няма интерес да ти оправи кожата бързо, т.е. колкото повече процедури - толкова повече пари. Ей това е нещото, което безумно ме дразни!!!
Ти от София ли си? Аз съм от Пловдив, но съм живяла в София, а и сега почти всяка седмица съм там, така че ако науча със сигурност къде работят с Колин, ще ти пиша)

Хубав уикенд и до скоро))
Отговори с цитат