Виж само едно мнение
  #68  
Стар 18th February 2008, 20:44
Nikita_:) Nikita_:) не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета
Попаднах случайно на темата-търсех нещо друго в нета, но ви изчетох с интерес.Рядко срещано споделяне на процедури проблеми, поздрави

Сега ще споделя мен какво ме тормози.Миналата пролет си направих фотоподмладяваща процедура при една от цитираните дерматоложки, т.е. в нейния център.Мисля, че се използва IPL...
Уж, взех всички мерки - мазане с крем(80-ти фактор)...неизлагане на пряко слънце и т.н....но ефектът след месец беше яка пигментация - нямам думи - основно в областта на бузките Е, вече без фон дьо тен не излизам...Както и да е. При разговор с докторката ми обясни да не се притеснявам, а през зимата да си направя пълният цикъл от процедури(с някаква отстъпка)...

Днес ходих на консултация при друг дерматолог - д-р Кокева - нейният център го посещавам за почистване и реших и за това да се консултирам.
Тя ми препоръчва нов вид химически пилинг (някакви бразилци са го създали) AMELAN, при когото се блокирал ензима към пигмента и ефектът се проявявал много, след няколко месеца - евентуално на есен имам шанс да съм без петната
А толкова се надявах да стане по-скоро във времето...

Може би, още ден-два ще се поколебая дали все пак, да не започна отново с онези фотоподмладяващи процедури.Там поне обещанията са за 2-3 месеца да се реши проблемът(имам и разширени капиляри, тук-таме)

Някоя от вас има ли идея какво предствалява точно този AMELAN и изпробвали ли сте го лично?
Отговори с цитат