Виж само едно мнение
  #801  
Стар 22nd August 2013, 14:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Опитах да се справя с хомеопатия, но се докарах до болница...и я спрях.Мариса, ако знаеш нещо, сподели моля!!!
Хомеопатия на своя глава или хомеопат ти водеше лечението?Има разлика.
Лечението,за което зная,че винаги действа,и което моята хомеопатка прилага е с апарат по метода на Фол.Това е пълна диагностика на здравето,проверяват се всички органи,и ако има някакво заболяване се тестват веднага "лекарствата",подходящи за излекуването.Но лошото е,че тя е тук в София и е адскииии заета,защото хора от цяла България се стичат за помощ при нея.Излекувала е дори лекари,доценти,професори и безброй много деца и хора с диагноза:НЕЛЕЧИМО БОЛЕН,ЧАКАЙ СМЪРТ.
Аз на лекари отдавна не вярвам,бях на косъм...,бях много болна и тази 70 годишна жена/здрава като бик/ ми помогна да си върна здравето,което се мъчих всячески да оправя по лекари.Какви ли не пари съм давала,дори в Германия съм ходила да ме изследват и ме изкарват здрава,а аз едва мърдах...,толкова зле се чувствах и изглеждах....
АКо искаш връзка с нея кажи,за да си запишеш час възможно най-скоро,но АЗ ТИ КАЗВАМ,ЧЕ В ДНЕШНО ВРЕМЕ ВСИЧКО СЕ ЛЕКУВА.Вярвай ми.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 14:56
Отговори с цитат