Виж само едно мнение
  #802  
Стар 22nd August 2013, 17:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти, Марисабела!
Аз се лекувах при хомеопатка, за 11 месеца се стигна до там, че не можех да си движа врата, не можех да си сгъна ръцете, цялата бях в обриви, кожата толкова суха, че чак лифма пускаше. Цялата бях в рани, грозна картина ти казвам. И болеше, много болеше, сърбеше...абе мъки. И тогава се стигна до болница, в смисъл с инжекции ме оправиха, с урбазони ударни дози, докторите казаха, че ако съм търпяла още е щяло да задуша буквално.
Тази хомеопатка не ми даваше да се мажа с нищо, а кожата с АД ако не се поддържа влажна става някакъв ад...и постоянно ми говореше, това е кризата, това е пика, чакай, търпи...и аз естествено търпях, защото адски силно исках да се отърва от това заболяване, но уви...

Тук при нас има една хомеопатка, която има такъв апарат за, който ми говориш и мисля, като ми поолекне с другите проблеми, щото и друго чудо ми дойде на главата...още по-сериозно...да се консултирам с нея и ако не мога да го излекувам, щото знам, че е наистина много трудно, поне да стигна до някакво облекчение. Аз лятото съм добре, на мен слънцето ми действа като елексир за АД. Кожата ми става гладка чиста, даже скоро се видях с една съфорумка и тя ме пита, да не би да съм правила пилиг, а не ползвам нито ФД, само слънцезащита...но зимата, като няма слънце тогава е зле.

Ти поне се информираш много, чакаш и бебчо, дано много здраво да е, да нямаш проблеми, а и недай боже нещо да се появи такова да действаш наистина с леки неща.

Моят АД явно е наследствен, на първата ми братовчедка, момиченцето от бебе прояви АД, обаче мога да кажа, че почти го пребори. Постоянно мажеше с овлажняващи кремчета, поддържаше кожата с Линолафет...и постепенно нещата при малката отшумяха. Пък мен явно докторите едно време са ме подкарали с кортикостероиди...а от тях няма измъкване после
Отговори с цитат