Виж само едно мнение
  #22  
Стар 30th July 2007, 09:29
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Биби това че съм крайна е така защото изразявам лична позиция и аз съм си крайна и по отношение на себе си, и ако има някои които вижда нещата по моя начин да знае че не е сам нито е луд нито ще полудява.

Мария знаеш че винаги съм била насреща когато си имала нужда да ме контактнеш и аз винаги съм била наясно за различията ни по отношение на хирургията като цяло.

Хайде веднъж завинаги да се разберем като хората че ЕСТЕСТВЕНО ИМА: шаcливи жени с наднормени килограми, шастливи жени с увиснали кореми и бюстове, щастливи хора с физически несъвършенства.

Но аз НЕ говоря за тях. И темата за гастропластиката, силикона и липо-то НЕ е за тях.

Да му се не види какво да направя като има и такива като мен, Марiянка, Невена, Девито, Вера, Нумб, Телец, Хансоло кой знае още колко (в световен мащаб да не говорим а смъртни случаи не е имало от последните 25 години)които аджеба НЕ СА ЩАСТЛИВИ ОТ ТОВА КОЕТО ВИЖДАТ ПО СЕБЕ СИ.

АЗ ЗА ТАЗИ ГРУПА НАСЕЛЕНИЕ ГОВОРЯ.

За интимните ми удоволствия не се притеснявай макар че изказването ти точно по този начин не прави чест на интелекта ти но въпреки това ще ти отговоря: Не съм виновна че либидото ми се задейства от мъже тип Military Rangers & Спасители на плажа:) и не - това не са мокрите ми мечти просто ти си напълно права когато съм над 55кг тоз тип мъжови не си падат по мен а иначе проблем нямам нито с тях нито с диамантите:) Пък да му се не види нещо не си падам и по компромисите и въпреки че вниманието на Жоро Тираджията дет ми влачи багажа от UK и назад е много ласкателно ама да ме прощаваш на него кьорав Мах Gluteus не му е останал а и интелекта му куца и му пречи на самият него:)

Както казваше една приятелка 'Може и да има пътници за всеки влак но когато пътниците в твоят вземат нещо да не ти понасят или сменяш пътниците или upgrade-ваш влака'':)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат