Виж само едно мнение
  #2  
Стар 19th November 2009, 06:05
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Привет Харт,

От това, което си описала мисля, че най-подходящо в твоя случай е присаждането на мазнини. Каквото и да спортуваш, няма да можеш да докараш закръглените форми на естествено заоблените дупета. Проучвала съм импланти, ПММА, повдигане с конци и де що има техники и при наличие на достатъчно собствен материал липо-трансферът е най-доброто. Отнемат се тлъстинки там, където са в повече и се инжектират след преработка там, където липсват. Резултатите са поразяващи, виждала съм с очите си. Има и рискове мазнината да не се "хване". Много е важно хирургът да е добър и да разбира естетиката ти. Аз при Др. Толедо, един от създателите на техниката не бих се оперирала, защото не харесвам това, че на "напомпва" достатъчно гънките. Хирург, способен да ти даде бразилско дупе в Европа до сега не съм намерила, което не значи, че няма. Снимките, които бразилски хирурзи са ми изпращали също не са по-вкуса ми и не бих отишла там. Сещам се само за 7-8 хирурга, всички на американския континент, които биха се справили и само за 4ма, които се справят със слаби пациенти с плоски дупета, защото това е много по-сложно - трябва да прави идеална липосукция, неравностите са повече и да се справи с малкото наличен материал.

Белезите - зависи, от няколко, разположени в пъпа, над пубиса, над гънката на дупето и в кръста (може да се наложи да те липосуцират от циците надолу и целия гръб, абе, цяло торсо + външна част на краката.

Гънката - да, удължава се, но няма да могат да ти дадат "гетно дупе" с гънка, започваща от кръста, защото най-вероятно имаш голямо разстояние между кръста и дупето (което описваш като равно). Не е нужно да ти се увеличи кой знае колко проекцията на дупето в профил за да се удължи гънката.

Няма как да се увеличи особено долната част, там мазнината се топи най-лесно, защото седим върху нея, а и за ефекта, който искаш трябва да се увеличи средната и горна част (иначе няма гънка).

Виж тук:

http://www.buttsbymendieta.com/MEND_...ame&Prfl=&cat=

http://www.buttsbymendieta.com/MEND_...ame&Prfl=&cat=

При всички случаи след операцията дупетата им изглеждат много по-добре, дебели или не!
Отговори с цитат