Виж само едно мнение
  #518  
Стар 9th May 2013, 08:25
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Перфектни нослета, направо съм много впечатлен ама много, не я бях чел тази тема и сега само, като прегледах последните 5 страници и вече мноооого се вкарах в сериозна дилема, винаги съм искал най доброто, а тези нослета дето са ви направили тези специалисти са ви страхотни и като чета как по бързо се възстановявате, явно там използват по напреднали методи на ринопластика. Аз и от преди си знаех колко са напред в Турция по отношение на медицинските услуги и специалисти. Тия дни ще прочета цялата тема с голям интерес, а ако не ви е проблем може ли някой да спомене някакви цени, за това което са му правили, да добия представа за какво става на въпрос. Само да спомена, че съм от мъжки пол, ако не сте разбрали от горе написаното.
Благодаря предварително !
Пуф паф, ако отидеш за първа ринопластика в Турция със сигурност няма да ти излезе много скъпо и като цена и заради това че носа ти ще бъде направен добре още от първия път. В Бг няма никога гаранция за резултата и след това има вероятност да се присъединиш към нашия отбор на некадърни ринопластики от който се излиза много трудно с много средства разбити нерви и психика. Хората там са професионалисти и като поемат ангажимент си го изпълняват а това все пак е лице но на нашите доктори не им дреме че са ти съсипали и лицето и психиката.
Отговори с цитат