Виж само едно мнение
  #520  
Стар 9th May 2013, 09:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви, мили хора!!
Наистина излъчването е променено. Повечето ми познати не разбирам какво точно е правено, някой преполагат устни, други зъби, трети очите и веждите... Нормалните хора наистина не се вглеждат в носа,, но не разбират, че носът прави цялостното излъчване.

Емико най-после!! Ти знаеш, голяма борба беше за чип нос.
"Джамбазовото творение" го наричаме, защото носът, койото той направи, беше най-ужасния от трите "произведения"! Двата преди него, колкото и криви (първия) и тумбести(втория) да бяха, си бяха с повдигнат връх. А точно Джмбазов ми провиси върха и колумелата и 2 години гледах едино навъсено, състарено лице в огледалото. Сердев е пълен боклук(съжалявам , че съм чак толкова крайна, но е истина). Ефремов идея си няма от ринопластики. Но Джамбазов , доцентът, който е наистина добър УНГ хирург, да му кажа, че искам ЧИП нос, и той да го направи провиснал... Да беше ме върнал! Или поне да ми беше казал, че не става, че не може, да не се надявам. Мошеше да си спестя много негативи. На него най-много се ядосвам, именно защото е добър лекар! За това не го оправдавам, че не е искрен!
Дилбер ми каза в прав текст , че от моя нос безрисково малък не става. Разпита ме подробно какви са очакванията ми и сподели опасения, че ако са нереални, ще се разочаровам. Хем бях подготвена!! при него, и пак ми докривя, че не е толкова малък , колкото ми се ще. Обаче човек, като е взел обмислено и осведомено решение, се чувства по много по-различен начин. ...

Пуфпаф, приятелю, съветвам те да ходиш да пускаш тото! В моемнта, в който влезе в тази тема, си спести един излишен кошмар! Парите нищо не струват, когато няма истински специалист, който да ги вземе...

Кийри, сигурна съм, че ще те вземе Илхан. Просто се постарай да направиш това, което ти е казал. До колкото знам е говорил за теб на Раби. Тя като се осифери, ще ти разправя подробно. Но ако не си оправиш проблема, не е гаранция, че друг ще те вземе.

Марта, нагледа се на "тъжни" физиономии в този форум. Време е да почнем да гледаме щастливи такива! Мъки, мъки... за щастие всичко се забравя , в момента, в който кошмара свърши. Само спомена остава. Аз след 3тата изпаднах в нервна криза и ме закараха на психиатър, антидепресанти ми изписаха. Не че съм ги пила, мразя хапчета. Но дано никога не ви се случва шока да се събудиш по-грозен след "разкрасителна" операция..


Ако знаете колко много хора ми пишат на лични в момента, за ревизии... Реве ми се направо! Не предполагах, че чак толкова зле е положението в България... Мислих, че само аз съм невероятен карък, но явно е национална черта.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 9th May 2013 на 09:19
Отговори с цитат