Виж само едно мнение
  #1  
Стар 3rd October 2008, 09:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Дневник на отслабващите 3

Здравейте дами! По случая, че вече издържаме близо 10 дни на режимите си без да се отказваме и се подкрепяме безрезервно, мисля, че заслужаваме да се нанесем в НОВА и ЧИСТИЧКА ТЕМА (без прегрешения) !!!
Ето и участничките в мача:
Engel / 19год. / 168см. / 66кг. /
Nevena_Mareva / 19год. / 168см. / 56.5кг. /
ioni / 17год. / 170см. / 53кг. /
Sabrina / 22г. 160/57кг
PUPA / 24год. / 176см. / 76кг. /
PeCinCe / 23год. / 152см. / 75кг. /
pogo / 44год. / 153см. / 77кг. /
monita_g / 23год. / 158см. / 50кг. /
kras4ence / 29год. / 160см. / 55кг. /

Ако съм забравила някой, моля подсетете ме и ще нанесем промените!
Позволявам си да цитирам едната от участничките, защото много ми хареса поста й. Надявам се да послужи за мотивация на всички останали и го слагам в първия пост на темата, за да можем да си го преглеждаме в слаб момент.

Всеки собственикна автомобил внимателно изучава множеството инструкции, ръководства по експлоатация, защото се грижи за своя любимец. Неизправните фарове и решетка незабавно се сменят: 'Така не мога а карам'. Защо тогава не мислим за себе си? С годините спокойно понасямме болестите на сърцето, стомаха, успокоявайки се, че те са скрити от очите на хората, а ние самите сме свикнали с тях. Грижите се за здравето си, обичайте се, отделете си време. Това не е пари. Времето си е време. То ще се прояви само при онези, които умеят да го използват добре за себе си, за децата си, за любимото си занимание, за здравето си и за свободното си време.

Чистита ни тема нека си я ползваме със здраве !

Линк към "Дневник на отслабващите 2":
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9256
Отговори с цитат