Виж само едно мнение
  #17  
Стар 6th November 2006, 08:44
yEf yEf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 4
По подразбиране аха

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Не ми схвана мисълта относно консултациите с лекари,но както и да е...решението дали да предприемеш някаква интервенция,според мен се взема в следствие на това,дали въпросния проблем ти тежи до такава степен,че ти създава голям душевен дискомфорт,с който ти е трудно да живееш,а не от съвети на познати и приятели какви са методите и дали да го правиш.Идеята ми беше,че най-точна информация за възможните варианти при теб,ще получиш именно при лекарите,пък после вече допитвайки се,ще избереш най-доброто за себе си!Нали виждаш какви уклончиви съвети ти се дадохме в темата,а и после (според реакцията ти ми се стори) ти самата не чу нещо,което да ти е от полза... дори и тук да има хора,които разбират,не могат да ти поставят "диагноза",без да са те видели и прегледали.Добронамерено ти казвам това! :D Успех!
:-] Мерси за пожеланията за успех:)
Сега вече разбрах какво имаш в предвид.
Ами..да ти кажа определено нехармоничният ми профил ми създава душевен дискомфорт.И то не малък.Мисля,че е нормално.
Съветитеее - не са като без хич.По-добре с тях,отколкото без тях,нали така;)А и не мога да очаквам кой знае какво,в крайна сметка..
Амм..има нещо обаче,с което вероятно може да ми помогнете повече.
Освен Нефертити и Есте клиник,някой ако може да ми каже други.Както и адресите.Смисъл..трябва ми връзка с лекари.Колкото се може повече.И подбрани,естествено.Знам,ч е субективно,но..всеки специалист вероятно си "оставя пръстите" малко или много..искам да кажа,че има стил.И тук вече клиена избира подходящия.То ако е спец би трябвало да направи нещата в твоя стил,ама..абе,знам ли..Трябва ми връзка със специалисти.Който може и иска - да помага.Мерси!
__________________
АкО ВинАги уЦЕЛвАш ЦЕЛта,тО тЯ е иЛи прЕкалЕно БлИзкО,иЛи пРеКалЕно ГолЯмА...
Отговори с цитат