Виж само едно мнение
  #62  
Стар 11th April 2010, 10:34
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от pol4o
Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
Ето какво пише в сайта на д-р Тонев по въпроса:

http://www.doctortonev.com/index.php...m45fbec74ed8e2

Тогава ме притесни това, че работи само с една марка- ПИП, най-добрите импланти, страхотни гаранции и т.н., и т.н. и изведнъж сега фирмата ликвидирана и няма яснота с гаранциите.
Какви гаранции, каква яснота може да се очаква от фалирала фирма? Сега вече при него увеличаването ще е с импланти на американската компания McGhan, но гаранции не очаквайте, защото такава компания отдавна няма, но продуктите им се предлагат.

Съжалявам, но и в двата случая ми прилича на "разпродажба до изчерпване на количествата". (в тази криза може би е изгодно)

Просто исках да изразя моето недоверие, но нека всеки сам си преценява.

пип никога не са били най-добрите импланти... в моята класация от 5-те марки, с които се работи в Бг са били винаги на последно място( не само мое мнение) !!!

това, ЧЕ НЯКОЙ ГИ НАРИЧА " НАЙ-ДОБРИТЕ" само защото работи с тях,защото са най-евтните( и по този начин има възможност да образува конкурентна за пазара цена на операцията ) и трябва да убеди пациентите си,че се работи с най-доброто НЕ ГИ ПРАВИ ТАКИВА !!!! ВЕЧЕ КАТО ГИ ЧУЯ ТЕЯ СУПЕРЛАТИВИ ЗА ТОЯ ПИП И МИ СЕ !!!


КОЛКОТО ДО ИМПЛАНТИТЕ МАКГАН - ХАЙДЕ ЕДИН ПЪТ ПОНЕ СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ПРОЧЕТЕТЕ НАПИСАНОТО ТУК, ЗАЩОТО ПО ТОЯ ВЪПРОС АЗ ЛИЧНО ВЕЧЕ СИ ИЗТРИХ ПРЪСТИТЕ ДА ГО КОМЕНТИРАМ ЗАРАДИ НЕДОРАЗБРАЛИ И ХВЪРЛЯЩИ НЯКАКВИ " БОМБИ" НА СМУТ ВЪВ ФОРУМА !@!!!!
ИМПЛАНТИТЕ МАКГАН, КАКТО И МЕНТОР ИМАТ ДОЖИВОТНИ ГАРАНЦИИ, КАКТО ВСИЧКИ ДРУГИ ИПЛАНТИ !!!!! зА КАКВА ЛИПСВАЩША КОМПАНИЯ, ЗА КАКВО НЕПОКРИВАНЕ НА ГАРАНЦИИТЕ ГОВОРИШ ???????????????????



ПРЕСТАНЕТЕ ВЕЧЕ С ТЕЯ СПЕКУПАТИВНИ МНЕНИЯ !!!!!!!


Тези вторите 5 годишни гаранции ЗА ПОДМЯНАПО ЖЕЛАНИЕ НА ПАЦИЕНТА, които имаха ПИП и ЕВРОСИЛИКОН бяха с цел търговски трик за да бъдат предпочитани и по-често използваните марки , и си включваха този втори чифт още в първоначалната цена, което ще рече, че не са 2 пъти ( колкото е разликата в цената), а четири пъти на практика по-евтини от америкаските импланти !!!!! Ама тва е друга тема за цената на имплантите., която е обсъждана и не смятам сега да засягам !!!...

готова съм за директността ми ако щете всички да ми наскачате, но вече ми писна всички импланти да се слагат под един знаменател, защото НЕ СА, И КАТО ЦЕНА, И КАТО КАЧЕСТВО, и защото ми писна непрекъснато да се появява някой,който да твърди, как МЕНТОР и МАКГАН НЯМАЛИ ДОЖИВОТНИ ГАРАНЦИИ ИЛИ че фирмата, прозивеждаща ,МАКГАН е също изчезнала и фалирала !!!!!

има реални факти, които това,че ние тук премълчаваме, защото се уважаваме ( или пък не знаем ), а няма как да не се приемат лично от половината форум, не ги прави да не съществуват...прави ги само неизказани....от незнание, или от липса на смелост да бъдат изказани...

и това ввсичкото го пиша не защото не ВИ уважавам, а точно обратното - държа много на повечето от вас и държа да знаете, това, което знам и аз !!!!!!


и това, което ще кажа като заключение е, че ИСКРЕННО съжалявам и се ядосвам заедно с вас всички, които сте с тези импланти заради тревогите, които имате в момента....въпреки това смятам, че наистина е най-разумно да се изчакат окончателните изследвания на гела, които ако докажат,че няма токсичност , което е най-важното, според мен няма от какво да се притеснявате и интервенции само заради факта ,че има някакъв административен проблем ( а не и здравословен като последица) са безмислени и неоснователни...

С уважение към всички вас, Теда !!!
absolutno sam saglasna, ti kaza vsi4ko koeto trqbva6e da se kaje.

i samo ne mi e qsno ot pro4etenoto ot dr Tonev kak samo v BG ot 2006 nasam ima samo edin edinstven slu4ai na ruptura kato v ostanalite 4asti na sveta sa stotici
zatova BG pacientki ako mojete vednaga se pregledaite na mamograf ili kakvoto tam trqbva.
celuvki
Отговори с цитат