Виж само едно мнение
  #1694  
Стар 10th February 2017, 21:04
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Caramelo, с "Тая" ще се обръщаш към "тая", дето те е родила и възпитала неуспешно.
Aliona, ако съдим по правописа ти, личи колко "разбираш" българския език и колко си грамотна и ерудирана. Чак да ти завиди човек
И за пореден път казвам, че мнението ми не се базира на прочетени отзиви, а на резултати, видяни с очите ми и познанство с оперирани хора.

Такава комплексарщина и злоба не бях виждала скоро. Хората са прави, че бягат от този форум и дори не споделят какво се е случило след ринопластиката им.
Това е последното, което пиша по темата, защото ми е под нивото да участвам в подобни махленски дискусии и да си говорим на "тая" и "оная". Само ще ви посъветвам за малко повече доброта и позитивизъм, защото с тази злоба и негативизъм, които изпитвате, привличате същото към себе си като бумеранг. Ай сиктир (завършвам изискано като вас)!
ЕВИ07 драга моя като за чужд гражданин които никога не ходил на уроци по български език съм доста по грамотна от такива всезнаещи като теб.
И като гледам как си позволяваш да пишеш за майката на момичето ако беше на живо да съм ти оправила носа много бързо Така че тая дето тебе родила май възпитала неудачно.Точно заради такива като теб никой нищо не споделя публично,а само на лични.Така че заблудено дървено философче скрий се в грамотна и ерудирана си дупка. И ще ми говори за комплексарщина тя,дето не знае човека отсреща тръгнала да обижда и преподава уроци по български език вчерашно лапе ай сиктир на майката си ще викаш възпитана пикла. И не си дорасла да ни даваш съвети

Последно редактирано от aliona : 10th February 2017 на 21:07
Отговори с цитат