Виж само едно мнение
  #1702  
Стар 11th February 2017, 17:56
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Интересно как леличката, която може да ми е майка, е по-неграмотна от едно първолаче, но е седнала да говори другите колко са тъпи. Абсолютна смешница! Човек, дето прави изказвания от типа "Исках да гласувам, ама нямах желание", тръгва да коментира интелекта на другите. Миличка, човек като ти чете приказките, има чувството, че се намира на Женския пазар. Поне си наеми един преводач, защото е смехотворно да пишеш неграмотно и несвързано, a в същото време да говориш за акъл. Със сигурност за крехката ми възраст съм прочела много повече книжки от теб и не съм толкова тъпа, че да взема такова важно решение от един форум. Ама ти не четеш книги, а само форуми, личи ти на 100%. Айде сега стига си си изливала злобата върху мен. Факт е, че резултатът на момичето е добър. Сигурно много ще се зарадваш, ако след няколко месеца стане лош...само за да докажеш невярното си твърдение, че всички БГ хирурзи са некадърни. Всъщност какво искаш от мен? Споделих кои са 3-мата най-добри БГ доктори СПОРЕД МЕН и МОИТЕ наблюдения, а ти ме нападна и каза, че в България няма нито един такъв. Ами щом няма нито един такъв, какво правиш в България и в българския форум? Отивай си в твоята държава и спри да сипеш отрова тук, щом не понасяш българските лекари.
Наистина няма да кажа нищо повече, защото не ми се спори с вятърни мелници. Наречи ме и ме обиждай по какъвто начин искаш, но е факт, че можеш само да си мечтаеш да си на моите години и с моята визия, и тези от форума, които са ме виждали, могат да го потвърдят.
Приключвам всякаква комуникация с теб, защото си адски злобна и тесногръда, не приемаш чуждо мнение и си изключително нагла и арогантна. Срамота е една голяма жена да ползва подобни изрази, но на нас "лапетата" би трябвало да ни е простено.
Моля всеки, който ще пише от тук нататък в темата, да прескочи грозния ни скандал с Алиона. Съжалявам, че бях вкарана в подобна селска светлина, но всеки, който желае, може да проследи кой започна спора.
Извинения към потребителите. Аз приключвам.

Последно редактирано от evi07 : 11th February 2017 на 18:02
Отговори с цитат