Виж само едно мнение
  #9  
Стар 14th June 2008, 08:44
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiki-miki
BEBE26
Спермограма се прави само в специализирани клиники за лекуване на безплодие, там има специалисти. Твоят приятел къде я е направил? Ако е в някоя обикновена лаборатория, просто не се доверявай на резултатите.
Направете спермограма и идете при уролог-андролог. Специлано за София мога да ти препоръчам д-р Кацаров от Александровска. Всичко това ти го пиша, защото и аз съм минала по този път.
Това, което е казала клара е вярно. Но витамините са много повече. Специално за повишаване на бройката аз препоръчвам трибестан, витамин С, селен, фолиева киселина. Но ако има варикоцеле, трябва да се направи операция.
Не се отчайвай и успех! Стискам палци всичко да е ок!
Кацаров наистина е специалист, но едно само ми убягва....мн. от диагнозите които поставя са нал. на Варикоцеле. И да трибестана както и другите витамини наистина се изписват за подобрение бройката и качестветото на спермата както и вит. Е /като мощен антиоксидант и който също мн. добре влия на репродуктивната с-ма/ В комбинацията със Селен дава още по мощен ефект.
И да да се избягва загряването под каквато и да било форма.
Хубавото е че това може да е временен проблем който се повлиява и нещата си идват на мястото
Успех и споко Всичко ще се нареди
Отговори с цитат