Виж само едно мнение
  #11  
Стар 31st October 2012, 19:05
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Cool Аз също се притеснявам, но

в крайна сметка наличието на парични знаци в момента от моя страна реши нещата, защото много държа да не въвличам мъжа ми и със стотинка в авантюрите си/ когато не е животорешаващо/.Тегля кредити, изплащам и до сега нос/ остават му още 2 години,докато стане мой/.Той е против намесата в природата, защото няколко пъти ме е виждал като пребито куче от суета.При предстоящата операция освен кръвни изследвания, кардиолог се правят и рентгенови снимки на черепната кутия.Например аз имам в далечното минало операции от кисти в челюстта, респ.там може да има сраствания.Гледа се.Мислех да си поставя зъбен имплант, просто не става мост- няма къде да се хване, добре че не избързах, защото как ще се заобикаля импланта?Но това е от кухнята на нещата, не е точно моя работа.Аз съм счетоводител на семейната фирма/ и секретарка, т.р.з. и т.н/Та мисълта ми беше- защо само звездите да си носят самочувствието, може и ние.Кофти е само, че в днешните пазарни времена визията едва ли не " продава".Например, ако съм на 30 г. и нещо не си одобрявам, може би ще се реша на някаква операция, за да си пласирам по-добре труда. Не нощния труд, моля, моля...Малко размивам темата, може да ме изпратят в психоанализа.
Отговори с цитат