Тема: безсъние
Виж само едно мнение
  #6  
Стар 2nd November 2008, 16:52
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Аз имам някакъв подобен проблем..
Но първо малко предистория.. Последната година ми преминава в постоянно местене- лятото на едно място, по време на лекции на друго, почивните дни тичах при приятелят ми, после вкъщи да видя нашите.. Преди три месеца се преместих да живея в друг град, а преди един месец си продадохме старото жилище и си купихме ново. Ей хора, не мога да спя на това ново място.. Няма значение кога съм станала сутрин, вечер се зверя или до 2ч или се будя по милион пъти.. а е супер странно, защото на нови, непознати места спя по-добре отколкото на познати.. Та.. доспива ми се например в 22-23ч.. лягам си скорострелно и по някаква причина се будя след два часа и.. това е..стоя с отворени очи на тъмно и се опитвам да се убедя, че заспивам..
В началото наистина си мислех, че причината е във факта, че спя през деня (което е странно, но ми е по-спокойно да спя, когато навън е светло). Няколко дни обаче си направих проба- ставах не по-късно от 9ч и цял ден се стараех да не си полягвам. Ами.. никаква полза. Чудя се дали е на нервна основа или заради недостатъчно израздована енергия..?
Отговори с цитат