Виж само едно мнение
  #1735  
Стар 9th January 2012, 16:41
Аватара на didolina
didolina didolina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
По подразбиране Здравейте!

Здравейте !
От днес започвам диетата и намерих този форум, за да споделям въпроси, мнения и резултати. Мисля, че ще ме насърчи да се придържам към режима и ще ми помогне много ако си споделям с някой, който да ми влиза в положението, защото всичките ми приятелки твърдят, че нямам нужда от диета, а пък само аз си знам как се чувствам. В крайна сметка най-важно е как се чувстваш в тялото си, а не как изглеждаш на другите, нали? Висока съм 170 и нормалното ми тегло,което поддържах с години е 55кг. През последните няколко месеца обаче качих доста и сега тежа 61кг (мерих се тази сутрин). Целта ми не е да окльощавявам, искам просто да си върна нормалните килограми и да тежа 54-55 кила, за да се чувствам добре.
При мен проблема е, че ми е адски сложно да не ям след 20ч. Не ми е проблем и цял ден да не ям, просто ми е такъв режима,че след 8 вечерта не мога да спра да ям-тогава ми се дояжда и сладко, и вобще-адски вреден навик. Много се надявам на някакъв съвет, който ще ми помогне да преодолея този навик,защото първите дни ще са най-сложни.
Съжалявам, ако се е получило прекалено дълго. В общи линии искам да ви кажа, че ще се радвам на вашата подкрепа. Целувки !
Отговори с цитат