Виж само едно мнение
  #2  
Стар 2nd March 2006, 10:46
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Много любезен човек. Ходих при него на консултация за поставянето на силикон. Подходи толкова внимателно, колкото и д-р Ефремов. Измери ме старателно, преценихме имплантите, седнахме на компютъра да ми покаже снимки на негови пациентки "преди" и "след".
И още! Показа ми как приблизително се очаква да изглежда моята гърда.
И още! Обади се на своя пациентка, която идваше за преглед, помоли я да побърза и ни срещна. На живо видях опериран бюст на два месеца, пипнах импланта, огледах белезите.
Още! Поставя импланти и през ареолата / ако е възможно в конкретния случай/, където не остава белег, не всички хирурзи го правят.
Говорихме с часове много подробно, каза, че условията за операцията са най- добри в клиниката в Пловдив.
Бях се решила да се оперирам там, когато срещнах д-р Ефремов.

Единственият негатив - искаше да постави имплантите ми под жлезата, по- късно осъзнах, че нямаше да стоят толкова добре така.
Подробно говорихме дори колко пациентки е имал с КК, инфекция или друго усложнение.

Оперира от над 10 години гърди, което е основно изискване, за да му се довери човек, според мен.

Това се сещам. Не смея да ти го препоръчам, както писа някое друго момиче - това е голяма отговорност, не препоръчвам никого. Ако точно ти си човекът, при когото нещо се усложни?
Срещнете се, ако ти вдъхне доверие сама ще го усетиш. За пореден път казвам - много е важно хирургът да ти добадне и да му имаш пълно доверие.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат