Виж само едно мнение
  #283  
Стар 17th April 2013, 12:49
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Катя, и на мен ми искаше такива снимки, но преди това ми каза цена 6000 ТЛ, защото му писах във Фейсбук и ми беше гледал там вече снимките.. За преводач - на мен ми превеждаше най-добрата ми приятелка и той като се обади на мобилния ми бяхме двете.. Мога да я попитам дали иска да ти преведе мейл примерно (аз така направих), в който си пратих снимките, описах всичките си проблеми (моя нос е счупен в детството и зарасна крив и с гърбица и имам проблеми с дишането) и му зададох въпросите които ме интересуваха. Попитах го дали иска да му се обадим и той каза да и му казах, че еди си кой ден, след еди си колко часа ще се обадим. Така и стана, като се обадихме страта каза, че има пациент и ще се обади след час и той сам се обади в уреченето време. Не знам обаче дали може да стане така с моята приятелка, понеже ние сме във Варна! Ако нямаш никакъв турско говорящ приятел, не можеш ли да провериш в преводаческа агенция колко ще ти излезе телефонен разговор, а отделно да си пратиш само снимките и в телефония разговор да обсъдите всичко?
Отговори с цитат