Виж само едно мнение
  #18  
Стар 7th June 2006, 09:16
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Съжалявам,на 06.06. вторник,върнах отговор.Незнам защо не е лице.В него отбелязах точно моето мнение.Когато пишеш друг път , за да приеме и някой друг че написаното ,се отнася до него,сложи обръщение.

Що се отнася до хормона на разстежа,това което си написал е вярно.Но със самото наименование,не допълваш интереса който задаващия темата поставя.явно говорим за едно и също,но по различен начин.За ози хормон може да се говори и за неговото възпроизводство от хипофизата ,ако има проблем.Такъв в случая не се наблюдава и с това,че момчето е напълно здраво за хипофизата да се говори е неумесно.Наистина не те познавам,а ти познаваш ли ме?-че отговаряш по тоя начин.Можеше с един ред да обясниш че написаното е предназначено за друг.ето защо отговора ти е груб.За компетентост няма да навлизам в темата.Това което си написал може да се прочете и в учебника по анатомия за основно образование.Случая не се интересува от подробности както вече по горе написах.

Отговорих и на "студентката"която ме нарича селянка.И написала едно тъпо изречение явно да се хареса на някой мусколест батко.предценявайки неиното невежество и това че въобще не е от моя ранг на компетентност няма да я удостоя с понататъшни отговори.

Поздравявам те още веднъж за това което си написал.Но ако има проблем/какъвто няма/това какво би помогнало на някой.Компетентен не значи да кажеш две думи,а да знаеш кога трябва да ги кажеш.Като завеждащ консултант към ена от най-големите Корпорации в света,за България смея да твърдя че съм компетентна.
Отговори с цитат