Виж само едно мнение
  #51  
Стар 14th December 2007, 12:10
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Изкарали сме късмет с мъжете И моят е много грижовен, особено сега.
Green Peel ли ще правиш? Не съм правила, защото ми отказаха - процесът при него е трудно контролируем и се прави при много тежки белези и най-вече при бръчки. Посъветваха ме, че все пак ако настоявам за него, излющването на кожата трябва да става в клиниката със специални шпатули, с цел да се избегнат дълбочини и белези. Изплаших се и не се подложих. Ти какво искаш да изпилиш? Иначе предполагам, че възстановяването ще е като при дълбоките пилинги - излющване и много пазене след това. От химическите съм била доволна - бързо възстановяване и сияйна кожа, можеш да ги правиш по етапно, т.е. през няколко седмици, но не в такава дълбочина. Иначе лазерният при мен не е с очаквания резултат - пак съм си със същата пореста кожа, само че вече и червена Имам един белег на челото, до веждата, от цирей, който е доста дълбок - най-вече той беше причината да се подложа мазохистично на лазерния - с ужас установявам, че той продължава да си "грее", дори не се е поскрил, мръсникът
Не знам вече и аз, не е лесно да си жена
Сега чух за едни мазила, американски, със стволови клетки + някакви билки, които изглаждали кожата, като огледало. Без болка! Революционни за Америка, в Европа ги няма.
Проучвам въпроса, ще докладвам, ако се докопам за тях
Помисли за билковия пилинг, не е безобиден, ако е Green Peel. Ако е друг - предполагам, че отиваш при доверен лекар, а не при прехвалени "машини за пари".

Пиши ми, моля те, ако все пак решиш да се подложиш на него, а и дори да се откажеш - винаги е приятно да си бърбориш по женски

Успех
Отговори с цитат