Виж само едно мнение
  #103  
Стар 29th June 2010, 08:02
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Бебче, това колко блока са? На вечеря, имам предвид. Колко блока са ти необходими дневно? Питам, защото аз в началото се стреснах, че имам само 8 блока на разположение. Обаче се оказва, че и те са ми много. Обаче ми е по-трудно да си смятам грамажите за основните яденета, понеже се оказва, че не мога да ползвам готовите менюта на Сиърс. Те са по за 4 и рядко 3 блока протеини. Методът "на око" също отговаря на 4 блока. На пръв поглед е лесно да си кажеш "половината на дланта". Обаче то не е само месото и се затормозявам. Освен това, не знам дали правя грешка, но претеглям грамажа на месото след изпичане, а не сурово. Може пък и затова да не мога да си изяждам всичко. Може ли някой да ми каже какво да правя, когато определените ми блокове ми дойдат нанагорно, както вчера. Знам, че не бива да ги намалявам, обаче ако всеки ден ще грухтя на работа след обедно хранене... Вчера мина ха 5 часа, време беше за следобедна закуска, а мен още ми беше тежко. А в същото време лекичко се прокрадваше скърцане на стомахче. Ужас! Вече огладняваш, а ти е тежко да ядеш.
Отговори с цитат