Виж само едно мнение
  #109  
Стар 29th June 2010, 09:42
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Бебче, това колко блока са? На вечеря, имам предвид. Колко блока са ти необходими дневно? Питам, защото аз в началото се стреснах, че имам само 8 блока на разположение. Обаче се оказва, че и те са ми много. Обаче ми е по-трудно да си смятам грамажите за основните яденета, понеже се оказва, че не мога да ползвам готовите менюта на Сиърс. Те са по за 4 и рядко 3 блока протеини. Методът "на око" също отговаря на 4 блока. На пръв поглед е лесно да си кажеш "половината на дланта". Обаче то не е само месото и се затормозявам. Освен това, не знам дали правя грешка, но претеглям грамажа на месото след изпичане, а не сурово. Може пък и затова да не мога да си изяждам всичко. Може ли някой да ми каже какво да правя, когато определените ми блокове ми дойдат нанагорно, както вчера. Знам, че не бива да ги намалявам, обаче ако всеки ден ще грухтя на работа след обедно хранене... Вчера мина ха 5 часа, време беше за следобедна закуска, а мен още ми беше тежко. А в същото време лекичко се прокрадваше скърцане на стомахче. Ужас! Вече огладняваш, а ти е тежко да ядеш.
Да ти кажа Дундьо, незнам. И аз това питах, двата листа постнати от Мария за колко блока са изчислени, но така и не разбрах. На мен принципно ми трябват 11 блока!!! обаче не виждам как ще погълна толкова храна. Освен онзи калкулатор за блокове да не е верен...
Та, онези листове, които има постнати, много ми напомнят на онези, които ми изпрати така коментирания в този форум диетолог Симеонов. Сега разбирам, че е използвал Зоната, но беше толкова отдавна, че не си пазя листовете за да сверя.
До колкото знам, можеш да не изяждаш всички блокове за деня, но на едно хранене, трябва да приемаш най- малко един блок.
Аз продължавам по листата, закусвах едно цяло яйце, 1 филия бонус и един орех.
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат