Виж само едно мнение
  #9  
Стар 26th May 2010, 20:50
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Ильо Стоянов, началото на октомври 2009; набръчкана, на буци, супер засилен целулит. Ако преди ме беше срам да се съблека по бански, сега май няма да го направя никога ....
Но за набръчкването и буците мисля, че съм си виновна аз в доста голяма степен - първо спазвах режим на хранене само 1 месец след липосукцията и покрай Коледа се излигавих ... Не се движа, не спортувам.... Вода през целия си живот пия по 2-3 часи дневно... Имам си доста целулит по принцип. Според Тепавичарова е генетичен и тя ме предупреди, че ще се засили доста след липосукцията независимо от мерките, които взема.

Личното ми мнение е, че дори и при супер стриктен режим на хранене, спорт, вода, масажи и др., не може да се гарантира на 100%, че ефектът ще е траен и, че няма да има някакво набръчкване или неравност. Всеки организъм си е собствена машина и има различна обмяна на веществата, структура на мастните клетки, задържане или не на вода ... Така че ако принципно сте обременени като мен с кофти обмяна и силен целулит е добре да претеглите плюсовете и минусите. А ако сте мързеливи и несериозни като мен - по-добре се откажете от липосукцията, за да си запазите бричовете, но поне с гладко дупе.
Отговори с цитат