Виж само едно мнение
  #53  
Стар 18th April 2013, 12:42
Janice Janice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Не е за вярване, но вече не хърка!

Здравейте,
Относно ефективността на ципап апаратите мога да споделя, че вече от почти година В КЪЩИ СПИМ!!! Препоръчаха на мъжа ми автоматичен апарат на DeVilbiss (мисля, че точно го изписвам) и леле какво облекчение... Бяхме я докарали до там да се изнасям в хола, да не говорим за килограмите, които беше качил. Оказва се, че хората, които страдат от сънна апнея качват - не ми изглеждаше логично да има връзка, но явно е така. Вярно, че апаратът не е евтин, ама кой може да ми плати безсънните нощи и тревоги дали няма да заспи докато кара колата, пък да не говорим и ако и детето е там... Във всеки случай доста поровихме в нета и се оказа, че най-изгодно беше да поръчаме онлайн в cpap.bg. Хората бяха много любезни, обясниха ни всичко, което ни интересуваше и ни изпратиха апарата с маската и овлажнителя по куриер, при това за тяхна сметка. Е, не е кой знае какво, като се има предвид цената, но все пак е гъдел, дава ти усещането, че те обгрижват.
Но най-важното е, че вече не се движим като сомнамбули през деня, защото спим. А и с килограмите напредва надолу - вече е свалил почти 4 и то без да променя храненето си.
С една дума - супер!
Отговори с цитат