Виж само едно мнение
  #1  
Стар 16th January 2012, 14:36
Аватара на b0bet0
b0bet0 b0bet0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
Exclamation Най - сетне отслабнах !!! :))))))

Здравейте, пиша темата си, не за да искам съвет, а за да се похваля и може би да помогна на момичетата, които са в моето положение - тоест моето предишно положениеее :P Бях пълничка, какво ти пълничка, направо дебела си бях. Имах проблеми със социалните контакти, а за гадже дума и не можеше да стане, не ме поглеждаха скапаните му момчета Реших да се взема в ръце и да отслабна, заради себе си, за да се чувствам аз добре, а не задари еди кой си. Постигнах го, благодарение на едни капсули - SlimWeight Pro ... Да ви кажа какво ли не бях проблава, исках просто апетитът ми да отслабне, за да ми е по-лесно да се преборя с килограмите. Точно с тези капсули го постигнах и нямаше никакви странични ефекти. Отлабна ми апетита, взех да хапвам по малко, наблягах на плодчета, салатки , но главно на таблетките трябва да благодаря и на волята си. Препоръчвам ги на всяко момиче, жена, мъж, които имат проблеми с килограмите, защото е важно да се чувстваме добре в собствената си кожа, нали така. А за капсулите , чрез гугъл ги намерете , с търсачката, че ако дам сайта, веднага ще ме махнат сигурно Успехчета !
Отговори с цитат