Виж само едно мнение
  #367  
Стар 14th May 2010, 09:20
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Определено сега е много по-добре от преди. За пътви път като се видях под лепенките се уплаших, понеже не очаквах да съм толкова подута, сега нямах нито синини, нито подути клепачи, а и след първата операция на 7мия ден вече нямах оток. Но първата беше по затворения метод, а сега ми е отварян целият нос... Ако нослето ми изглежда както на първата снимка в анфас, само че без хлътването, ще съм повече от доволна - но дотогава трябва да спадат отоците. Лека асиметрия винаги ще си имам, но май вече само аз си я забелязвам, понеже знам как е било преди. Още не мога да преценя до каква степен това от неработената страна е оток, защото ако е голям оток, значи носът ми е абсолютно прав вече. Не знам защо си мислих, че е по-логично работената страна да ми е по-подута... Но има и друго - преди отгоре можех да напипам където се допират двете странични кости, все едно нямах покривче отгоре на носа, а сега това е компенсирано с моя си тъкан - док каза, че може да се ползва материал от връхчето на носа, като го изравнява... Отделно аз днес като ходя на махане на конци, ще разпитам подробно
Иначе съм сигурна, че по-добър резултат от това не можеше да се получи, просто първата операция е била много несполучлива...
За тези, които следят работата на доктора, ще гледам да кача снимки след спадането на отоците А дотогава, мисля тези, които ви пратих на лични в снимка.бг са много по-ясни от тези тук в темата...
Отговори с цитат