Виж само едно мнение
  #1769  
Стар 4th May 2014, 11:18
siana___ siana___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Какво се случва с тази тема??? Какви са тези жълтини, бе, хора???? За тези, които не ме помнят и тези, които са ме забравили, нека да обясня. Преди 1 година бях с 2 неуспешни операции, резултата беше доооста трагичен- вече имах и здравословни проблеми, да не говорим, че на външен вид за нищо не ставаше. Това беше най-депресираният ми период през живота. 2 години не знаех къде се намирам и не можех да се понасям. Тогава започнах ровене във всякакви чужди сайтове и разговори с всякакви специалисти, като стигнах и до Венецуела и Щатите. След дълги нощи безсъние е ровене къде ли не и с помощта на Зара777 се убедих, че едни от водещите специалисти са в Турция и съответно като най- близка дестинация и най-евтин вариант за качество се спрях на нея. В продължение на 6 месеца заспивах и лягах с турския форум (благодарение на Зара пак да кажа) и съм виждала и изживявала добрите резултати на Илхан и Дилбер. След консултации с двамата бях на 100% сигурна, че отивам при Илхан, тъй като определено ревизиите са му едни от най-сполучливите в света, а в Турция без конкуренция. Дори и Онур Ерол, макар да е светило с неговия начин на моделиране, няма такъв опит, каквто Илхан. Всеки ден се поглеждам в огледалото и благодаря, че след толкова ужас и самосъжаление, най-накрая се харесвам на 100%. Апелирам хората, които те първа са решени да направят тази операция да се водят главно и единствено от едно нещо- сполучливите резултати, а не клюкарски приказки за непрофесионализъм или лошо отношение. Д-р Илхан и страхотен лекар, перфектен скулптур и невероятен човек. Нито за минута не съм усетила какъвто и да е негативизам, а именно обратното. Дори сега като върна лентата назад ми става мъчно за цялото преживяване (от престоя в Истанбул, де), защото освен спокойствието, че съм в сигурни ръци, ми осигуриха и удовлетворение, че съм направила правилният избор. Снимки може да видите назад в темата и се надявам наистина да се поразровите, защото ще опознаете типа хора, които пишат, ще видите реално кой през какво е минал и наистина ще направите преценка накъде да се насочите.

Здравей Rabiosa, знаеш ли колко струва първа операция при д-р Илхан?
Отговори с цитат