Виж само едно мнение
  #13  
Стар 21st February 2007, 16:40
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Не съм ходила при Манг. След 4 месечно реване след тази матска успях да и предизвикам милосърдието и тя ми уреди нещо като телефонно интервю защото аз исках да знам ако си правя Пълна Промяна дали ще има отстъпка от цената, все пак това са около 7-8 операции, пък и исках още един компютърен модел за да сравня как ме виждат различните хирурзи.

И двамата ме виждаха по един и същи начин но Манг отиде малко по далеч като ми сложи лицеви импланти и много филури и фенолов пилинг и замязах сякаш съм на 20.:) Брях, само условието при него е ако наистина искамм да изглеждам така да сваля 20кг а при Проф Станек в Лондон условието беше 10 задължително а той ще прави липосукциите масивни с реанимиране.

Та така говорих с него, не е от много словоохотливите но той знаеше от матската какъв ми е случаят и изброй какво ще трябва да направя и като съм готова да отида и да ме прегледа да ми обяви последно цената с отстъпката и така. Ми тва е. За ринопластика не съм питала но и не съм мислила, то при мене цвсичката Мара втасала:) надявам се да съм помогнала с квот можах.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат