Виж само едно мнение
  #112  
Стар 7th April 2014, 20:41
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Защото може би и аз като Вас доста държа на здравето си и като ме пратят на изследване питам още сто неща, кое защо и как. И като отидох на Мамография ми казаха че същата не се прави на жени с импланти ей така просто за профилактика. Прави се ако има някакъв проблем, или съмнения за такъв. Профилактика се прави с ехограв, точно поради имплантите и отделно облъчването, което е веднъж годишно позволено /като профилактика/.
Не се заяждам с никой. Просто казвам неща, които съм ги чула от специалисти и съм ходила на такива изследвания. Мамографията ми беше тотално отказана /аз отдих за такава/. Направиха ми ехограф и подчертавам С една от най-добрите и съвременни апаратури. А щом Ви звучи като заяждане ОК. Ходете си правете си кой каквото иска. Единствено съм го казала с цел ИНФОРМАЦИЯ, а не заяждане или просто бла-бла-бла. Всеки си знае себе си и си търси начини , методи и специалисти.
Млъквам да не ви звучи като заяждане. После да не ми пишете на лични: амЪ Що такЪ, къде да ида, Кво стана....и все така. Хубава вечер и много успехи!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат