Виж само едно мнение
  #2284  
Стар 18th September 2014, 23:18
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerinailieva Виж мнението
Благодаря, Ина. Притеснява ме да не изглеждат прекалено големи такива импланти на слабо тяло. Стоянов каза, че има възможност отстрани да личат ръбовете на имплантите и се чудя дали има смисъл да поемам този риск за 40 сс повече.
Катерина, тази разлика от 40сс не е от значение, имам предвид, че с тези 44 кубика разликата няма да е прекалена и голяма спрямо по-малкият размер. Освен това от голямо значение е проекцията на импланта, или височина, ширина в основата. Аз самата съм с твоята височина, 53 кг. и съм с по 520 кубика във всяка гърда и повярвай ми не е гротеско, прекалено или грозно.Моята операция също беше при ИС преди около година и половина.Преценката на ИС е точна и съобразена с пропорциите ти - ширина на гръден кош, обем на собствена жлеза.Щом самият той ти е казал, че ръбовете може да си личат, вероятно е преценил твоята физика спрямо вида и размера на импланта като най-подходяща за теб. Можеш да му се довериш по отношение на преценката. Успех в предстоящата операция и да се похвалиш след това.
Отговори с цитат