Виж само едно мнение
  #953  
Стар 19th June 2010, 14:36
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ихаа, дундьо, ти съвсем ме смая с тия постове- и аз обожавам домати и всеки ден си хапвам, но пък не съм забелязала негативно въздействие- явно пак си е до организъм... Нито пък с мялкото имаям проблем... Но пък аз не се хравня еднообразно- веднъж съм само на мляко и салати, на други яден на мляко и плодове, третия ден на мляко и салати плюс месо и така- редувам си нещата доколкото мога.

Иначе за процентите мазнини не гледам особено- избирам си киселото мляко на принципа кое е най-кисело. Елена 2% и Слънчев Вкус 2% са ми най-добрия вариант- киселички и не много водни. Иначе с мазнините внимавах до едно време зимата, но проблемите с WC-то не закъсняха и оттогава се научих- веднъж на ден със салатата по половин-една лъжица зехтин. Отделно аз вода пия като смок откакто се помня и такава комбинация ми е перфектвна- нямам никакви проблеми нито с тоалетната, нито с цепенето на устните, нито с нищо.

Engel, то друго да разказвам няма... не съм свалила особено, защото сладоледът ми е изкушение лятото, но имам вече изградени навици и това е най-важното. А пък от август отивам в общежитие със супер обурудвани фитнес зали, които са точно под стаята ми и нали се сещаш че съм луда от радост- възможност за спорт всеки ден без ограничения! Дотогава ще си карам на планински преходи Княжево- Златните Мостове, което, междудругото, е супер забавно- препоръчвам го!
Отговори с цитат