Виж само едно мнение
  #455  
Стар 23rd December 2013, 16:18
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Много съжалявам да чуя това Ачелия, представям само какво ти е
Всеки хирург си има и много добри и много лоши резултати, но остава впечатлението, че някои във определени корекции и техники се справят добре, а във други хич не ги бива и за това е много важно хората да дават подробна информация във форумите, какво точно ще се коригира преди операцията и също и ако не е успешна пак да споделят както ти сега спомена за увисването на колумелата.

Това го казвам не случайно, защото хората все питат кажете някой добър хирург и не всеки уточнява точно за каква корекция иска да си направи.
Има хирурзи които съм забелязал, че в определени корекции и определени носове хич не се справят и за това е добре да се обсъждат подробностите и кой хирург в кои техники е добър и в кое не.

Сега мога да се хвана на бас, че професора ще каже, как той си е свършил чудесно работата, но всеки организъм е различен и при теб просто така се е получило и сигурно ще спомене как чак след време ти се е получило така, а в началото си е било всичко наред.
Първото което е ,не всичко си е беше наред от самото начало,върха беше доста надут и изглеждаше по-широк отпреди(причина за което смятах отока),колумелата не беше добре прибрана,но д-р Димитров ми обясни,че щяла да коригира с времето(което по принцип не виждам как би могло да стане).Дванадесет-четиринадесет дни след ринопластиката,отлява се появи едно хлътване,което беше доста забележимо,обадих се на д-р Димитров да му споделя случващото се и той каза,че това било нормално,че нещата щели да се оправят,трябвало да си минат шесте месеца възстановяване и тогава можело да се говори за проблеми!Сега след 8 месеца хлътването е по-малко забележимо,но пак леко си личи,най-вече на пипане,дори се появи още едно такова,но по-малко от другия край(като малка дупчица стои).В началото всички тези дефекти не бяха толкова забележими и притеснителни до момента в който(както казах вече)всичко започна да върви надолу,най-вече носа ми!След шесте месеца "възстановяване",нещата вече не изглеждаха дори и задоволителни,върха падна,колумелата още повече,несъвършенствата(те зи хлътвания също са си там) и така преминах от отбора на що-годе доволните в отбора на разочарованите!Сега се сдобих с един нос без гърбица,с лека извивка,с която изсипващите след нея купчина от хрущяли изглежда нелепо и носа изглежда още по-дълъг от преди!Винаги съм си мечтаела за едно хубаво малко носле,защото стария нос ми беше ужасен(гърбав,дълъг с паднал връх),но уви не ми е писано явно.Още веднъж ще кажа-ВНИМАВАЙТЕ НА КОЙ СЕ ДОВЕРЯВАТЕ!ПО-ДОБРЕ СИ СТОЙТЕ СЪС СТАРИЯ НЕСЪВЪРШЕН НОС,ОТКОЛКОТО ДА СЕ ИЗРЪСИТЕ С НЕ МАЛКО ПАРИ ЗА РИНОПЛАСТИКА В БЪЛГАРИЯ,ЗА ДА СЕ СДОБИЕТЕ ПАК С ГРОЗЕН ,НО МАЛКО ПО-РАЗЛИЧНО ГРОЗЕН НОС ОТ ПРЕДИ!ПО-ДОБРЕ СИ КУПЕТЕ НОВ ГАРДЕРОБ,ОТИДЕТЕ НА ПОЧИВКА С ЛЮБИМИТЕ ХОРА ИЛИ КУПЕТЕ НЕЩО НА ДЕТЕТО СИ С ТЕЗИ ПАРИ,ПОВЯРВАЙТЕ МИ НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!За тези,които все пак са решили,че повече няма да живеят със старата си визия и искат истинска прекрасна промяна(не задоволителна или "малко по-добре" от старата) и имат финансовата възможност да си го позволят,по-добре да се отправят към нашата съседка Турция,там поне ако не се получат нещата(но това се случва рядко),истинските лекари,професионалистите си поемат вината и си коригират работата безплатно и не ти казват,че си претенциозна и всичко е въпрос на вкус!

Последно редактирано от Ачелия : 23rd December 2013 на 16:21
Отговори с цитат