Виж само едно мнение
  #456  
Стар 23rd December 2013, 17:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Щеше ми се повече да чета положителни мнения, но за съжаление много често има такива случаи и най неприятното е, че хората като Ачелия се озовават в една много неприятна ситуация. Не само, че лекарите повечето не искат да си признаят за грешката и да направят нова операция за тяхна сметка, ами и дори да се смилят и да отронят една капка състрадателност, а и от морална гледна точка те просто са длъжни, но дори и тогава как може пациента да е сигурен, че той ще се справи вторият път, ами ако стане още по зле.

Както знаете в чужбина а и не само при ревизия се плаща по скъпо от колкото за първа операция. Аз за това ми е трудно да разбера един човек ако ще плаща 4000лв. в България защо да не плати 6500лв. и да се оперира в Турция и то при хирург УНГ, който определено се справя добре, а има и доста други хирурзи също токова добри, които може и да са по скъпи, но понякога по евтиното излизат в пъти по скъпо, а това все пак не е като да си купиш телевизор или кола на старо, които и да ти ги откраднат ще го преживееш, но как се преживява ако не само не ти оправят носа и си дал много пари на вятъра ами дори те окепазят дори и по зле ?

Не случайно съм много доволен, че отрих този форум и тук научих много неща, защото в началото като лаик дори и аз се впечатлих от маркетинга на д-р Енчев и като четях по форумите негативните коментари и как го хейтват и заради билбордовете и си виках това е защото му завиждат, те не разбират от реклама.
Сега вече съм доста по наясно и мога да направя по лесно правилният избор, за това винаги съветвам хората да не бързат никога, защото един нос може да им обърка целият живот и за това много внимателно трябва да се преценява, за да може да се намали до минимум шанса за неуспех !
Отговори с цитат