Виж само едно мнение
  #460  
Стар 12th January 2014, 19:57
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

изуменнн съм до какво положение са стигнали нещата ,, Ачелия'' която толкова се вълнуваше за своята ринопластика в момента се сдоби нещо по лошо и от старото !!! направо нямам какво да кажа - тя искаше едно обикновено носле , една добре изглеждаща визия към което се стремим и вс останали , по лошото в момента че веднъж хвърлил 3000 лв за операция , как би могъл да извадиш още за това което се случва след това..., като ти си се надявал на един приличен резултат . Все пак тия пари не падат от небето ...,, Отдавна не съм влизал тук защото нямах и време - Здравейте на останалите ,мм изчетох вс откакто бях влизал и за резултата на
Nenna ... потресен съм бати отношението , белези покрай носа било несъществено ,топче на носа ,
''''подутината отвътре била от хрущяли, няма какво да правим, ще си седя със запушени ноздри, а за дишането.......да си слагам нещо в носа пък ще видим и ако искам да ходя пак на ''''''
WTFFF КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕЕЕ НА МЕН ТВА МИ ПРИЛИЧА , ЧЕ ВСЕ ЕДНО СЪМ НА БИТАКА,(ПАЗАРА) ВЗИМАШ НЕЩО ,, ПОСЛЕ АКО НЕ СТАВА! ЕЛА ВЪРНИ СЕ ЩЕ ГО СМЕНИМЕ

rada*m ---Тя незнам защо и тя е избързала с това ,, видях че се е радвала на първите 4 дена , а после какво се получава ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТ!!
Незнам на Nenna и първата и операция ли е била при Джамбазов??
Колкото до мен аз тка и не получих въпросното обаждане за консултация когато миналата година говорих със секретарката през Март месец ;' както казах не съм имал време да се занимавам , но като гледам как стоят нещата в момента просто вече се колебая дали да си го причиня .........,може би е знак че щом за две години И ПОЛОВИНА не отидох на една проста шибана консултация явно няма да се получи тук тка че явно ще проучвам въпроса още ;' отколкото да се притеснявам да изляза после от вкъщи ,,,М/У ДРУГОТО СЕ БОРЯ ОТ 2011 МАЙ МЕСЕЦ ЗА КОНСУЛТАЦИЯ , ТОГАВА ГО ИЗБРАХ И МИСЛЯ ЧЕ В КРАЯ НА ЮЛИ , НАЧАЛОТО НА АВГУСТ СЕ ОБАЖДАХ И ОТТОГАВА ВСЕ ПРЕПЯТСТВИЯ ДО ДЕН ДНЕШЕН , ЗАБАВНО Д;'
Доколкото видях в предните постове МАРИСА - БЕШЕ НАПИСАЛА
''Добре е,че се отказах и аз на времето,че сигурно щях да си блъскам главата...
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ПРИ КОГО СЕ Е ОПЕРИРАЛА ??? ИЛИ ТЯ АКО СЕ ВКЛЮЧИ НЕКА МИ СПОДЕЛИ АКО НЕ Е ПРОБЛЕМ , АКО СИ Е ПРАВИЛА КАК СЕ ЧУВСТВА И ДО ДНЕС - КАК Е НОСЛЕТО РАЗБИРА СЕ ..........
Отговори с цитат