Виж само едно мнение
  #110  
Стар 17th April 2009, 22:27
July_777 July_777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: гр.София
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте, искам да ви споделя за ефекта на електронната цигара, която имам от 4 дни. Тя се зарежда с пълнители, които са с различно съдържание на никотин, като има и такива без никотин(те не съдържат катран и всички отрови които има в нормалните цигари). В инструкцията пише, че за да се откажат цигарите трябва да се започне с пълнителите с най-високо съдържание и постепенно да се сменят докато накрая поставиш пълнител Никотин 0. Но аз реших да започна направо с последния. Значи ел.цигарата е направена много сполучливо- особено дима които изкарва(без мириз), отпред свети като огънче, само че е доста по-тежка от нормалната цигара. Дори че пълнителя ми е без никотин, дърпайки пак се усеща в устата мириз на тютюн. За мен това е много добра идея за отказване от цигарите....защото пак държиш цигара, пак дърпаш, пак усещаш някакъв аромат на цигара. Другото хубаво нещо е, че тази цигара вече може да се пуши в самолети, автобуси, заведения...изобщо навсякъде където е забранено и ще бъде забранено пушенето.
Като пари...не е по-евтино или по-скъпо. Излиза същото, но поне не се тровиш. Пробвайте, зслужава си!!!
Отговори с цитат